Banii publici în județul Buzău, firme
Booklet SRL
Achizițiile publice câștigate de Booklet SRL (cod fiscal 13168520) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
23 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
8
Instituții
7
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Scoala Gimnaziala Costesti9.829 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului3.615 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Topliceni2.200 lei
1 achiziție
- Comuna Berca2.176 lei
1 achiziție
1 achiziție
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Com. Vadu Pasii1.219 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 12 august 2026Achiziție directă | Material pedagogic-cărți și auxiliare didacticeSEAP DA40982866 | Scoala Gimnaziala Costesti | 9.829 lei |
| 20 mai 2026Achiziție directă | Pachet carti tipariteSEAP DA40432315 | Comuna Valea Rîmnicului | 3.615 lei |
| 30 aprilie 2026Achiziție directă | Pachet carti tipariteSEAP DA40291131 | Scoala Gimnaziala Topliceni | 2.200 lei |
| 28 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet auxiliareSEAP DA41279058 | Comuna Berca | 2.176 lei |
| 5 iunie 2026Achiziție directă | Carti premiiSEAP DA40565553 | Scoala Gimnaziala Tache Si Ecaterina Tocilescu | 2.134 lei |
| 20 mai 2026Achiziție directă | Pachet carti tipariteSEAP DA40436837 | Biblioteca Judeteana "V. Voiculescu" Buzau | 1.323 lei |
| 3 iunie 2026Achiziție directă | [BE44] Crant 12 Units 16.50 11% G 178.38 lei [BE122] Baieti ca tine 12 Units 16.50 11% G 178.38 leiSEAP DA40535784 | Scoala Gimnaziala Com. Vadu Pasii | 1.219 lei |
| 18 martie 2026Achiziție directă | Pachet carti tipariteSEAP DA40029701 | Biblioteca Judeteana "V. Voiculescu" Buzau | 497 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
