Banii publici în județul Buzău, firme
Centrul Medical Anam SRL
Achizițiile publice câștigate de Centrul Medical Anam SRL (cod fiscal 22231316) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
170 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
13
Instituții
12
din județul Buzău
De la cine a primit bani
2 achiziții
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr. 7 Buzau9.390 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu4.950 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Com. Breaza2.520 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Robeasca1.800 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 25 mai 2026Achiziție directă | Servicii de medicina munciiSEAP DA40473509 | Directia De Asistenta Sociala A Municipiului Buzau | 57.016 lei |
| 5 mai 2026Cumpărare directă (notificare) | SERVICII MEDICALE PROFILACTICE PRIN CARE SE ASIGURA SUPRAVEGHEREA SANATATII LUCRATORILOR CONF. ART.186 DIN LEGEA 53/2003, A LEGII NR.319/2006 A SECURITATII SI SANATATII IN MUNCA, ACTUALIZATA , A HG NRSEAP DAN2748340 | Directia Generala De Asistenta Sociala Si Protectia Copilului Buzau | 50.200 lei |
| 12 ianuarie 2026Cumpărare directă (notificare) | SERVICII MEDICALE PROFILACTICE PRIN CARE SE ASIGURA SUPRAVEGHEREA SANATATII LUCRATORILOR CONF. ART.186 DIN LEGEA 53/2003, A LEGII NR.319/2006 A SECURITATII SI SANATATII IN MUNCA, ACTUALIZATA , A HG NRSEAP DAN2651890 | Directia Generala De Asistenta Sociala Si Protectia Copilului Buzau | 12.500 lei |
| 3 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale medicina munciiSEAP DA41107290 | Scoala Gimnaziala Nr. 7 Buzau | 9.390 lei |
| 14 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale de medicina munciiSEAP DA41178357 | Grup Scolar Tehnologic "Dimitrie Filipescu" Buzau | 9.375 lei |
| 8 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale de medicina munciiSEAP DA41136404 | Liceul Teoretic De Informatica" Alexandru Marghiloman" | 6.960 lei |
| 17 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale de medicina munciiSEAP DA41206989 | Scoala Gimnaziala Constantin Ivanescu | 6.060 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale de medicina munciiSEAP DA41288839 | Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu | 4.950 lei |
| 8 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale medicina munciiSEAP DA41138308 | Scoala Gimnaziala Prof Constantin Dinca Ulmeni | 3.585 lei |
| 24 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale de medicina munciiSEAP DA41253937 | Scoala Gimnaziala "Prof.Dr.Ion Anghel" | 3.240 lei |
| 30 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale medicina munciiSEAP DA41303877 | Scoala Gimnaziala ”n. I. Jilinschi” Vernesti | 2.550 lei |
| 24 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale de medicina munciiSEAP DA41261828 | Scoala Gimnaziala Com. Breaza | 2.520 lei |
| 30 septembrie 2026Achiziție directă | servicii medicale de medicina munciiSEAP DA41298760 | Scoala Gimnaziala Robeasca | 1.800 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
