Banii publici în județul Buzău, firme
Clinica Sante SRL
Achizițiile publice câștigate de Clinica Sante SRL (cod fiscal 11963146) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
26 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
10
Instituții
6
din județul Buzău
De la cine a primit bani
5 achiziții
- Gradinita Cu Program Prelungit Nr.48.603 lei
1 achiziție
- Liceul Tehnologic Rusetu3.239 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ca Rosetti2.195 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Largu1.231 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Odaile848 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet medicina munciiSEAP DA41193357 | Gradinita Cu Program Prelungit Nr.4 | 8.603 lei |
| 25 septembrie 2026Achiziție directă | Examen psihiatricSEAP DA41270708 | Liceul Pentru Deficienti De Vedere Buzau | 5.740 lei |
| 8 septembrie 2026Achiziție directă | ANALIZE MEDICALE MEDICINA MUNCIISEAP DA41138128 | Liceul Tehnologic Rusetu | 3.239 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Analize medicale medicina munciiSEAP DA41289801 | Scoala Gimnaziala Ca Rosetti | 2.195 lei |
| 25 septembrie 2026Achiziție directă | Examen clinic generalSEAP DA41270732 | Liceul Pentru Deficienti De Vedere Buzau | 2.050 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Analize med. munciiSEAP DA41293554 | Scoala Gimnaziala Largu | 1.231 lei |
| 25 septembrie 2026Achiziție directă | Coprocultura – identificare bacterianaSEAP DA41270665 | Liceul Pentru Deficienti De Vedere Buzau | 1.225 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Analize medicale pentru medicina munciiSEAP DA41290829 | Scoala Gimnaziala Odaile | 848 lei |
| 25 septembrie 2026Achiziție directă | Examen coproparazitologicSEAP DA41270691 | Liceul Pentru Deficienti De Vedere Buzau | 595 lei |
| 25 septembrie 2026Achiziție directă | Glucoza serica (glicemie)SEAP DA41270598 | Liceul Pentru Deficienti De Vedere Buzau | 55 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
