Banii publici în județul Buzău, firme
Constitutiv Consulting S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Constitutiv Consulting S.R.L. (cod fiscal 41994799) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
147 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
33
Instituții
30
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Compania De Apa SA Buzau30 mii lei
1 achiziție
- Comuna Puiești9.917 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Topliceni7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Stîlpu7.000 lei
1 achiziție
- Orașul Pogoanele6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Costești6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Năeni5.000 lei
3 achiziții
- Comuna Cătina5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Grebănu5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Breaza5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Poșta Câlnău5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Cernătești5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Chiojdu4.840 lei
1 achiziție
- Comuna Ghergheasa4.000 lei
1 achiziție
- Comuna Racovițeni4.000 lei
1 achiziție
- Comuna C.A. Rosetti3.600 lei
1 achiziție
- Comuna Balta Albă3.000 lei
1 achiziție
- Comuna Odăile3.000 lei
1 achiziție
- Comuna Cislău3.000 lei
1 achiziție
- Comuna Buda2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Mânzălești2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Merei2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Bozioru2.000 lei
1 achiziție
- Comuna Vernești1.239 lei
1 achiziție
- Comuna Unguriu1.000 lei
1 achiziție
- Comuna Pietroasele1.000 lei
1 achiziție
- Teatrul George Ciprian826 lei
2 achiziții
- Comuna Calvini500 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 2 februarie 2026Achiziție directă | SERVICII DE PUBLICITATESEAP DA39755403 | Compania De Apa SA Buzau | 30.000 lei |
| 16 iunie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii de reprezentare mediaSEAP DAN2781173 | Comuna Puiești | 9.917 lei |
| 18 mai 2026Achiziție directă | Servicii media de informare/publicitateSEAP DA40418294 | Comuna Valea Rîmnicului | 7.000 lei |
| 25 mai 2026Achiziție directă | servicii mediaSEAP DA40465225 | Comuna Topliceni | 7.000 lei |
| 25 mai 2026Achiziție directă | Achizitie Servicii MediaSEAP DA40474007 | Comuna Stîlpu | 7.000 lei |
| 4 iunie 2026Achiziție directă | serviciul de publicitate onlineSEAP DA40554966 | Orașul Pogoanele | 6.000 lei |
| 14 iulie 2026Achiziție directă | Servicii de promovare in mass-media a Comunei CostestiSEAP DA40817620 | Comuna Costești | 6.000 lei |
| 22 mai 2026Achiziție directă | Servicii media de informare/publicitateSEAP DA40454652 | Comuna Cătina | 5.000 lei |
| 27 mai 2026Achiziție directă | Servicii de agentii redactionaleSEAP DA40489593 | Comuna Grebănu | 5.000 lei |
| 2 iunie 2026Achiziție directă | Servicii media de informare/publicitateSEAP DA40525716 | Comuna Breaza | 5.000 lei |
| 4 iunie 2026Achiziție directă | Servicii media-material cu caracter informativSEAP DA40557290 | Comuna Poșta Câlnău | 5.000 lei |
| 16 iulie 2026Achiziție directă | Servicii mediaSEAP DA40833199 | Comuna Cernătești | 5.000 lei |
| 12 august 2026Achiziție directă | Servicii mediaSEAP DA40983108 | Comuna Săpoca | 5.000 lei |
| 6 aprilie 2026Cumpărare directă (notificare) | SERVICII MEDIASEAP DAN2723820 | Comuna Chiojdu | 4.840 lei |
| 5 mai 2026Achiziție directă | Servicii media-material cu caracter informativSEAP DA40308375 | Comuna Ghergheasa | 4.000 lei |
| 11 august 2026Achiziție directă | Servicii media de informare/publicitateSEAP DA40975508 | Comuna Racovițeni | 4.000 lei |
| 13 martie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii media 12 LUNI X 300,00 LEISEAP DAN2703732 | Comuna C.A. Rosetti | 3.600 lei |
| 22 iunie 2026Achiziție directă | Servicii media-material cu caracter informativSEAP DA40676287 | Comuna Balta Albă | 3.000 lei |
| 18 august 2026Achiziție directă | Servicii de promovare in mass-media a Comunei OdaileSEAP DA41005405 | Comuna Odăile | 3.000 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Productie de filme de informareSEAP DA41193124 | Comuna Cislău | 3.000 lei |
| 4 iunie 2026Achiziție directă | Servicii media de informare/publicitateSEAP DA40555708 | Comuna Buda | 2.500 lei |
| 29 iunie 2026Achiziție directă | Servicii media audio video-Festival MeledicSEAP DA40718007 | Comuna Mânzălești | 2.500 lei |
| 2 iulie 2026Achiziție directă | Servicii media de publicitate- „Zilele Monteorului”, ediția a-XII-aSEAP DA40753139 | Comuna Merei | 2.500 lei |
| 9 februarie 2026Achiziție directă | Servicii mediaSEAP DA39798155 | Comuna Năeni | 2.000 lei |
| 13 iulie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDIA DE INFORMARE /PUBLICITATESEAP DA40807715 | Comuna Bozioru | 2.000 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
