Banii publici în județul Buzău · firme
Dediu V. Ovidiu-Eugen
Achizițiile publice câștigate de Dediu V. Ovidiu-Eugen (cod fiscal 29016030) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
57 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
20
Instituții
14
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Liceul Tehnologic"Victor Frunza"9.100 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Gheorghe Vernescu7.200 lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Nr1 Rimnicelu6.100 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Directia De Asistenta Sociala4.229 lei
5 achiziții
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Buda4.100 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Puiesti2.764 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Topliceni2.700 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Podgoria2.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Racoviteni2.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Boldu2.300 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Grebanu2.000 lei
2 achiziții
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 18 martie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40030526 | Liceul Tehnologic"Victor Frunza" | 9.100 lei |
| 31 martie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40110105 | Scoala Gimnaziala Nr1 Rimnicelu | 6.100 lei |
| 6 mai 2026Achiziție directă | -SEAP DA40325031 | Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu | 4.800 lei |
| 7 aprilie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectieSEAP DA40151996 | Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu" | 4.200 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA41080692 | Scoala Gimnaziala Buda | 4.100 lei |
| 21 aprilie 2026Achiziție directă | SERV DEZINSECTIE DEZINFECTIESEAP DA40212321 | Scoala Gimnaziala Gheorghe Vernescu | 3.600 lei |
| 1 septembrie 2026Achiziție directă | SERV DEZINSECTIE DEZINFECTIESEAP DA41082984 | Scoala Gimnaziala Gheorghe Vernescu | 3.600 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA41078320 | Liceul Tehnologic Economic"Elina Matei Basarab" | 3.000 lei |
| 19 august 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA41017224 | Scoala Gimnaziala Puiesti | 2.764 lei |
| 19 martie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40036807 | Scoala Gimnaziala Topliceni | 2.700 lei |
| 18 august 2026Achiziție directă | Dezinfectie + dezinsectieSEAP DA41006219 | Scoala Gimnaziala Podgoria | 2.500 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | dezinsectie, dezinfectieSEAP DA41080301 | Scoala Gimnaziala Racoviteni | 2.500 lei |
| 1 septembrie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA41084125 | Scoala Gimnaziala Boldu | 2.300 lei |
| 31 martie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40109022 | Scoala Gimnaziala Grebanu | 1.999 lei |
| 9 aprilie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40166110 | Directia De Asistenta Sociala | 1.021 lei |
| 28 aprilie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40266808 | Directia De Asistenta Sociala | 1.021 lei |
| 1 septembrie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA41083049 | Directia De Asistenta Sociala | 1.021 lei |
| 18 mai 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40410442 | Directia De Asistenta Sociala | 583 lei |
| 1 septembrie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA41083087 | Directia De Asistenta Sociala | 583 lei |
| 31 martie 2026Achiziție directă | actiune de dezinsectie, dezinfectie,SEAP DA40108936 | Scoala Gimnaziala Grebanu | 1 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
