Banii publici în județul Buzău, firme
Desk Print Inovation S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Desk Print Inovation S.R.L. (cod fiscal 47235569) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
140 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
19
Instituții
14
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Casa Judeteana De Pensii Buzau23 mii lei
2 achiziții
- Comuna Ulmeni22 mii lei
1 achiziție
- Comuna Stîlpu14 mii lei
3 achiziții
- Comuna Cătina11 mii lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Movila Banului11 mii lei
1 achiziție
- Spitalul Judetean De Urgenta Buzau9.600 lei
1 achiziție
- Comuna Calvini9.176 lei
1 achiziție
- Comuna Gălbinași7.800 lei
1 achiziție
- Comuna Smeeni6.600 lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Chiliile6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Zărnești6.000 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca6.000 lei
1 achiziție
- Spital Municipal Ramnicu Sarat4.800 lei
2 achiziții
- Muzeul Judetean Buzau3.000 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 22 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului video cf ofertaSEAP DA41240264 | Comuna Ulmeni | 21.600 lei |
| 27 aprilie 2026Achiziție directă | Servicii de întreținere și reparare a computerelor personale, imprimante și copiatoareSEAP DA40258475 | Casa Judeteana De Pensii Buzau | 15.200 lei |
| 24 februarie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informaticSEAP DA39882976 | Comuna Cătina | 10.800 lei |
| 28 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de mentenanță preventivă și corectivă pentru sisteme de supraveghere video (CCTV/IP)SEAP DA41274174 | Scoala Gimnaziala Movila Banului | 10.800 lei |
| 27 ianuarie 2026Cumpărare directă (notificare) | SERVICII FOTOCOPIERESEAP DAN2667531 | Spitalul Judetean De Urgenta Buzau | 9.600 lei |
| 14 iulie 2026Achiziție directă | Montaj echipamente rețea LANSEAP DA40817346 | Comuna Calvini | 9.176 lei |
| 27 aprilie 2026Achiziție directă | Servicii asistenta tehnica și mentenanță rețea calculatoareSEAP DA40258517 | Casa Judeteana De Pensii Buzau | 8.000 lei |
| 20 mai 2026Achiziție directă | Inchiriere multifunctional profesional colorSEAP DA40433630 | Comuna Gălbinași | 7.800 lei |
| 15 iulie 2026Achiziție directă | Inchiriere echipament profesional copiere/ imprimareSEAP DA40826535 | Comuna Stîlpu | 6.600 lei |
| 20 mai 2026Achiziție directă | Inchiriere multifunctional profesional colorSEAP DA40435312 | Comuna Smeeni | 6.050 lei |
| 21 ianuarie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informaticSEAP DA39683079 | Comuna Stîlpu | 6.000 lei |
| 23 ianuarie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informaticSEAP DA39703823 | Scoala Gimnaziala Chiliile | 6.000 lei |
| 24 februarie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informaticSEAP DA39885037 | Comuna Zărnești | 6.000 lei |
| 1 iulie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si intretinere pentru echipamentul informaticSEAP DA40736666 | Comuna Săpoca | 6.000 lei |
| 30 iunie 2026Achiziție directă | Interventie tehnica sistem supraveghere videoSEAP DA40731325 | Muzeul Judetean Buzau | 3.000 lei |
| 25 martie 2026Achiziție directă | INCHIRIERE ECHIPAMENT PROFESIONAL DE COPIERE/IMPRIMARE/SCANARE Olivetti D-copiaSEAP DA40075754 | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 2.400 lei |
| 25 martie 2026Achiziție directă | Servicii asistenta tehnica și mentenanță rețea calculatoareSEAP DA40075778 | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 2.400 lei |
| 17 martie 2026Achiziție directă | Achizitie Servicii Inchiriere echipament Profesional de CopiereSEAP DA40022699 | Comuna Stîlpu | 1.800 lei |
| 20 mai 2026Achiziție directă | Inchiriere multifunctional profesional colorSEAP DA40434760 | Comuna Smeeni | 550 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
