Banii publici în județul Buzău, firme
Eduboom Educație S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Eduboom Educație S.R.L. (cod fiscal 43308757) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
26 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
6
Instituții
6
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Liceul Tehnologic Vernesti11 mii lei
1 achiziție
- Liceul Teoretic Radu Vladescu6.545 lei
1 achiziție
- Scoala |gimnaziala Scutelnici3.570 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Merei1.190 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr 6595 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 31 martie 2026Achiziție directă | achizitie servicii platforme educationaleSEAP DA40110182 | Liceul Tehnologic Vernesti | 10.711 lei |
| 10 februarie 2026Achiziție directă | Type 1 - Pachet 12 licente soft educationalSEAP DA39805578 | Liceul Teoretic Radu Vladescu | 6.545 lei |
| 2 martie 2026Achiziție directă | 12 luni Licenta EduboomSEAP DA39919813 | Scoala |gimnaziala Scutelnici | 3.570 lei |
| 23 septembrie 2026Achiziție directă | Type 3 - Licență Eduboom / Eduboom licenseSEAP DA41252469 | Liceul Tehnologic Agricol Comuna Smeeni | 3.570 lei |
| 17 aprilie 2026Achiziție directă | Type 2 - 12 luni Licenta Eduboom / 12 months Eduboom LicenseSEAP DA40198182 | Scoala Gimnaziala Merei | 1.190 lei |
| 23 martie 2026Achiziție directă | Type 2 - 12 luni Licenta Eduboom / 12 months Eduboom LicenseSEAP DA40060169 | Scoala Gimnaziala Nr 6 | 595 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
