Banii publici în județul Buzău, firme
Euromaster Tyre & Services Romania S.A.
Achizițiile publice câștigate de Euromaster Tyre & Services Romania S.A. (cod fiscal 25872595) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
28 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
9
Instituții
6
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Comuna Mărăcineni18 mii lei
4 achiziții
- SC Aqua System Maracineni3.760 lei
1 achiziție
- Comuna Scutelnici2.729 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Amaru1.551 lei
1 achiziție
- Comuna Berca1.136 lei
1 achiziție
- Comuna Beceni570 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 5 iunie 2026Achiziție directă | Pneuri pentru sarcina mica si mareSEAP DA40565078 | Comuna Mărăcineni | 7.431 lei |
| 5 august 2026Achiziție directă | Pneuri pentru sarcina mica si mareSEAP DA40945315 | Comuna Mărăcineni | 4.744 lei |
| 3 aprilie 2026Achiziție directă | Pneuri pentru sarcina mica si mareSEAP DA40139033 | SC Aqua System Maracineni | 3.760 lei |
| 17 iunie 2026Achiziție directă | Pneuri pentru sarcina mica si mareSEAP DA40653599 | Comuna Mărăcineni | 3.397 lei |
| 25 iunie 2026Achiziție directă | ANV MI 215/60 R17 100V PRIMACY 5 XL +serviciiSEAP DA40706877 | Comuna Scutelnici | 2.729 lei |
| 14 iulie 2026Achiziție directă | Pneuri pentru sarcina micaSEAP DA40814821 | Comuna Mărăcineni | 2.417 lei |
| 7 aprilie 2026Achiziție directă | 4 ANV RI 225/65 R16C 112/110T CARGO SPEED EVO M+S + schimbSEAP DA40153880 | Scoala Gimnaziala Amaru | 1.551 lei |
| 15 iunie 2026Achiziție directă | ANV Sava 265/70 R19.5 140/138M ORJAK O3 3PMSFSEAP DA40625917 | Comuna Berca | 1.136 lei |
| 17 septembrie 2026Achiziție directă | manopera vulcanizareSEAP DA41205078 | Comuna Beceni | 570 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
