Banii publici în județul Buzău, firme
Eurosting Aaw Industry SRL
Achizițiile publice câștigate de Eurosting Aaw Industry SRL (cod fiscal 28126646) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
224 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
87
Instituții
30
din județul Buzău
De la cine a primit bani
11 achiziții
- Unitatea Militara 0183814 mii lei
2 achiziții
- Spital Municipal Ramnicu Sarat13 mii lei
4 achiziții
- Administratia Domeniului Public7.528 lei
1 achiziție
- Comuna Siriu7.182 lei
2 achiziții
- Comuna Cislău6.572 lei
1 achiziție
4 achiziții
- Comuna Vernești5.665 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca5.449 lei
2 achiziții
- Comuna Podgoria4.630 lei
1 achiziție
- Liceul Tehnologic"Victor Frunza"4.621 lei
1 achiziție
- Comuna Cilibia3.864 lei
1 achiziție
- Comuna Pietroasele3.511 lei
2 achiziții
- Comuna Racovițeni3.442 lei
2 achiziții
- Comuna Florica3.363 lei
2 achiziții
1 achiziție
- Comuna Costești3.104 lei
2 achiziții
- Comuna Cochirleanca2.958 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu2.947 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului2.893 lei
2 achiziții
- Gradinita Cu Program Prelungit Nr.42.764 lei
2 achiziții
- Comuna Robeasca2.655 lei
2 achiziții
- Comuna Lopătari2.585 lei
1 achiziție
- Compania De Apa SA Buzau2.571 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Orașul Pogoanele2.385 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Topliceni2.369 lei
1 achiziție
- Municipiul Buzău2.345 lei
1 achiziție
- Liceul Tehnologic Rusetu2.230 lei
2 achiziții
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 1 aprilie 2026Achiziție directă | Service sistem detectieSEAP DA40120226 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 14.670 lei |
| 4 august 2026Achiziție directă | Servicii de verificare si intretinere a instalatiilor de limitare si stingere incendii ADV1538664-60SEAP DA40931568 | Unitatea Militara 01838 | 11.800 lei |
| 12 august 2026Achiziție directă | Remediere sistem detectie si alarmare incendiu sectia Ojasca si NifonSEAP DA40978448 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 9.360 lei |
| 18 august 2026Achiziție directă | Verificare stingator carosabil cu pulbere presurizat tip P50SEAP DA41007984 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 8.671 lei |
| 13 martie 2026Achiziție directă | VERIFICARE, REPARARE SI INCARCARE STINGATOR P9SEAP DA40003632 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 8.291 lei |
| 14 august 2026Achiziție directă | ACHIZITIE SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI DE STINGERE A INCENDIILORSEAP DA40996218 | Administratia Domeniului Public | 7.528 lei |
| 30 septembrie 2026Achiziție directă | Mentenanta instalatie detectie si alarmare incendiuSEAP DA41300645 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 7.335 lei |
| 9 iulie 2026Cumpărare directă (notificare) | VERIFICARE ANUALA STINGATOARESEAP DAN2803788 | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 7.187 lei |
| 14 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilSEAP DA41175111 | Comuna Cislău | 6.572 lei |
| 25 februarie 2026Achiziție directă | Verificare si incarcare stingatoareSEAP DA39898227 | Comuna Siriu | 5.797 lei |
| 17 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii verificare si incarcare stingatoareSEAP DA41207593 | Comuna Vernești | 5.665 lei |
| 9 februarie 2026Achiziție directă | Detectori de avertizareSEAP DA39801420 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 5.500 lei |
| 30 ianuarie 2026Achiziție directă | SERVICE (întreţinere, administrarea datelor de configurare şi tratarea deranjamentelor)SEAP DA39747532 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 4.890 lei |
| 23 iulie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilorSEAP DA40876384 | Comuna Podgoria | 4.630 lei |
| 23 iulie 2026Achiziție directă | Verificare, service si incarcare stingatoareSEAP DA40874464 | Liceul Tehnologic"Victor Frunza" | 4.621 lei |
| 9 iulie 2026Cumpărare directă (notificare) | VERIFICARE SEMESTRIALA HIDRANTI INTERIORI / EXTERIORISEAP DAN2803794 | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 3.922 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Verificare si service stingatoare + stingatoare noiSEAP DA41198560 | Comuna Cilibia | 3.864 lei |
| 13 martie 2026Achiziție directă | Echipamente si materiale PSI- Pachet unelte PSI pentru echipare pichet PSISEAP DA39998771 | Comuna Săpoca | 3.230 lei |
| 22 mai 2026Achiziție directă | Verificare, service stingatoareSEAP DA40460197 | Comuna Pietroasele | 3.213 lei |
| 2 septembrie 2026Achiziție directă | Verificare, service stingatoare si stingatoare noiSEAP DA41097876 | Scoala Gimnaziala „Dumitru I. Ionescu” | 3.210 lei |
| 17 martie 2026Achiziție directă | Verificare, service si incarcare stingatoareSEAP DA40022805 | Comuna Cochirleanca | 2.958 lei |
| 21 aprilie 2026Achiziție directă | Verificare, service stingatoare si hidranti si incarcare stingatoareSEAP DA40212480 | Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu | 2.947 lei |
| 30 iunie 2026Achiziție directă | verificare, service si incarcare stingatoareSEAP DA40725564 | Comuna Florica | 2.838 lei |
| 23 februarie 2026Achiziție directă | verificare, service si incarcare stingatoareSEAP DA39880893 | Comuna Valea Rîmnicului | 2.598 lei |
| 19 august 2026Achiziție directă | Service stingatoareSEAP DA41019471 | Comuna Lopătari | 2.585 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
