Banii publici în județul Buzău, firme
Gabrielle Cgp Clinique SRL
Achizițiile publice câștigate de Gabrielle Cgp Clinique SRL (cod fiscal 35444723) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
58 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
20
Instituții
18
din județul Buzău
De la cine a primit bani
1 achiziție
- Comuna Calvini4.250 lei
1 achiziție
- Comuna Siriu4.250 lei
1 achiziție
- Comuna Rușețu4.250 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Domenii Prest Serv S.R.L.3.740 lei
2 achiziții
- Comuna Lopătari3.230 lei
1 achiziție
- Comuna Cislău3.150 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Cislau3.145 lei
1 achiziție
2 achiziții
- Comuna Cătina2.975 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Comuna Chiojdu2.890 lei
1 achiziție
- Spitalul Orasenesc Nehoiu1.620 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Comuna Panatau1.275 lei
1 achiziție
- Clubul Sportiv Municipal Buzau1.000 lei
1 achiziție
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 30 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de medicina munciiSEAP DA41303991 | Gradinita Cu Program Prelungit "Bobocei Din Micro Iii" | 9.840 lei |
| 8 mai 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt administratie publicaSEAP DA40347828 | Comuna Calvini | 4.250 lei |
| 4 iunie 2026Achiziție directă | Servicii medicina munciiSEAP DA40555158 | Comuna Siriu | 4.250 lei |
| 17 august 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt administratie publicaSEAP DA41001810 | Comuna Rușețu | 4.250 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt invatamantSEAP DA41195194 | Scoala Cu Cls. I-Viii ,,m. Kogalniceanu" Buzau | 4.080 lei |
| 7 aprilie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt administratie publicaSEAP DA40152748 | Comuna Lopătari | 3.230 lei |
| 4 februarie 2026Achiziție directă | Servicii de medicina munciiSEAP DA39771600 | Comuna Cislău | 3.150 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt invatamantSEAP DA41201088 | Scoala Gimnaziala Cislau | 3.145 lei |
| 31 martie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt administratie publicaSEAP DA40112276 | Comuna Cătina | 2.975 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt invatamantSEAP DA41289228 | Scoala Gimnaziala Constantin Giurescu Chiojdu | 2.975 lei |
| 2 iulie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt administratie publicaSEAP DA40745343 | Inspectoratul Teritorial De Munca Buzau | 2.890 lei |
| 28 iulie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCIISEAP DA40896326 | Comuna Chiojdu | 2.890 lei |
| 9 februarie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii de medicina munciiSEAP DAN2678476 | Domenii Prest Serv S.R.L. | 2.380 lei |
| 30 iunie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pentru personal din domeniul sanitar si tesaSEAP DA40730681 | Spitalul Orasenesc Nehoiu | 1.620 lei |
| 22 iunie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt administratie publicaSEAP DA40678255 | Directia Judeteana De Evidenta A Persoanelo Buzau | 1.530 lei |
| 30 aprilie 2026Achiziție directă | Servicii medicina munciiSEAP DA40293623 | Domenii Prest Serv S.R.L. | 1.360 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt invatamantSEAP DA41201093 | Scoala Gimnaziala Comuna Panatau | 1.275 lei |
| 16 iulie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii medicina munciiSEAP DAN2810551 | Clubul Sportiv Municipal Buzau | 1.000 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt invatamantSEAP DA41201092 | Scoala Gimnaziala Comuna Colti | 510 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicina muncii pt administratie publicaSEAP DA41286946 | Inspectoratul Teritorial De Munca Buzau | 170 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
