Banii publici în județul Buzău, firme
Hamsa Inovation News Press SRL
Achizițiile publice câștigate de Hamsa Inovation News Press SRL (cod fiscal 37418739) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
78 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
11
Instituții
11
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Comuna Podgoria24 mii lei
1 achiziție
- Centrul Cultural Florica Cristoforeanu12 mii lei
1 achiziție
- Comuna Topliceni7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Valea Rîmnicului7.000 lei
1 achiziție
- Comuna Balta Albă5.600 lei
1 achiziție
- Comuna Rîmnicelu4.900 lei
1 achiziție
- Comuna Grebănu4.200 lei
1 achiziție
- Comuna Ghergheasa4.000 lei
1 achiziție
- Comuna Vîlcelele3.500 lei
1 achiziție
- Comuna Boldu2.800 lei
1 achiziție
- Comuna Mărgăritești2.800 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 20 mai 2026Achiziție directă | Servicii de campanii de publicitateSEAP DA40438436 | Comuna Podgoria | 24.000 lei |
| 30 ianuarie 2026Achiziție directă | Servicii de comunicare si promovareSEAP DA39740976 | Centrul Cultural Florica Cristoforeanu | 12.000 lei |
| 4 mai 2026Achiziție directă | Servicii de reprezentare mediaSEAP DA40299486 | Comuna Topliceni | 7.000 lei |
| 13 mai 2026Achiziție directă | Servicii de reprezentare mediaSEAP DA40383373 | Comuna Valea Rîmnicului | 7.000 lei |
| 26 mai 2026Achiziție directă | Servicii de reprezentare mediaSEAP DA40486095 | Comuna Balta Albă | 5.600 lei |
| 18 mai 2026Achiziție directă | Servicii de reprezentare mediaSEAP DA40412637 | Comuna Rîmnicelu | 4.900 lei |
| 5 mai 2026Achiziție directă | Servicii de reprezentare mediaSEAP DA40315000 | Comuna Grebănu | 4.200 lei |
| 29 aprilie 2026Achiziție directă | Servicii de reprezentare mediaSEAP DA40273764 | Comuna Ghergheasa | 4.000 lei |
| 11 mai 2026Achiziție directă | Servicii de reprezentare media *Promovarea/Mediatizarea activităților de interes local *PublicareSEAP DA40359682 | Comuna Vîlcelele | 3.500 lei |
| 14 mai 2026Achiziție directă | Servicii de promovare in mass-media a Comunei BolduSEAP DA40395699 | Comuna Boldu | 2.800 lei |
| 27 mai 2026Achiziție directă | Servicii de promovare in mass-media a Comunei Margaritesti:SEAP DA40497526 | Comuna Mărgăritești | 2.800 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
