Banii publici în județul Buzău, firme
Info Educația SRL
Achizițiile publice câștigate de Info Educația SRL (cod fiscal 21913048) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
56 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
6
Instituții
5
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu19 mii lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Puiesti17 mii lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Gheorghe Vernescu8.250 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Hales6.600 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Magura5.500 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 22 mai 2026Achiziție directă | PROGRAM DE FORMARE - INTEGRAREA INTELIGENȚEI ARTIFICIALE ÎN EDUCAȚIE - CDISEAP DA40455554 | Scoala Gimnaziala Puiesti | 17.250 lei |
| 8 mai 2026Achiziție directă | program formare profesionala competente digitaleSEAP DA40343314 | Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu | 9.350 lei |
| 8 mai 2026Achiziție directă | SERVICII DE FORMAREA A CADRELOR DIDACTICE MANAGEMENTUL INOVATIV AL INVATARIISEAP DA40343324 | Scoala Gimnaziala Nicolae Efrimescu | 9.350 lei |
| 19 iunie 2026Achiziție directă | CURS DE FORMARE CADRE DIDACTICESEAP DA40669072 | Scoala Gimnaziala Gheorghe Vernescu | 8.250 lei |
| 8 iunie 2026Achiziție directă | PROGRAM DE FORMARE - COMPETENTE DIGITALSEAP DA40571876 | Scoala Gimnaziala Hales | 6.600 lei |
| 11 mai 2026Achiziție directă | program formare profesionala competente digitaleSEAP DA40360203 | Scoala Gimnaziala Magura | 5.500 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
