Banii publici în județul Buzău, firme
Joy Publishing House SRL
Achizițiile publice câștigate de Joy Publishing House SRL (cod fiscal 30489708) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
31 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
10
Instituții
8
din județul Buzău
De la cine a primit bani
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Siriu4.557 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Galbinasi2.546 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Podgoria2.371 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ca Rosetti1.581 lei
2 achiziții
- Scoala |gimnaziala Scutelnici1.113 lei
1 achiziție
- Liceul Teoretic Pogoanele389 lei
2 achiziții
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 22 aprilie 2026Achiziție directă | Pachet carti premii scolare-An scolar 2025-2026SEAP DA40221331 | Colegiul National "Al. Vlahuta" Ramnicu Sarat | 18.432 lei |
| 14 mai 2026Achiziție directă | pachet carti si diplome pentru premii scolare festivitate an scolar 2025-2026SEAP DA40392718 | Scoala Gimnaziala Siriu | 4.557 lei |
| 29 mai 2026Achiziție directă | Pachet carti premii scolareSEAP DA40512777 | Scoala Gimnaziala Galbinasi | 2.546 lei |
| 2 iunie 2026Achiziție directă | Pachet carti si diplome premii scolareSEAP DA40526394 | Scoala Gimnaziala Podgoria | 2.371 lei |
| 28 mai 2026Achiziție directă | Pachet carti si diplome premii scolare 26072SEAP DA40500855 | Scoala Gimnaziala Ca Rosetti | 1.539 lei |
| 4 iunie 2026Achiziție directă | Pachet carti si diplome premii scolare 26099SEAP DA40548750 | Scoala |gimnaziala Scutelnici | 1.113 lei |
| 13 mai 2026Achiziție directă | Achizitie diplome scolare pentru premiereSEAP DA40379909 | Liceul Teoretic Pogoanele | 357 lei |
| 8 iunie 2026Achiziție directă | Diplome premii scolareSEAP DA40575804 | Scoala Gimnaziala Tache Si Ecaterina Tocilescu | 128 lei |
| 12 iunie 2026Achiziție directă | Pachet carti premii scolare 26131SEAP DA40616569 | Scoala Gimnaziala Ca Rosetti | 41 lei |
| 18 mai 2026Achiziție directă | Achizirie diplome scolareSEAP DA40407881 | Liceul Teoretic Pogoanele | 32 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
