Banii publici în județul Buzău, firme
Mv Concret Construct SRL
Achizițiile publice câștigate de Mv Concret Construct SRL (cod fiscal 15374984) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
157 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
11
Instituții
9
din județul Buzău
De la cine a primit bani
1 achiziție
- Compania De Apa SA Buzau26 mii lei
2 achiziții
- Municipiul Râmnicu Sărat25 mii lei
1 achiziție
- Comuna Topliceni24 mii lei
1 achiziție
- Comuna Luciu12 mii lei
2 achiziții
- Municipiul Buzău10 mii lei
1 achiziție
- Comuna Cozieni9.835 lei
1 achiziție
- Comuna Bozioru8.000 lei
1 achiziție
- Comuna Unguriu5.000 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 20 martie 2026Achiziție directă | servicii de dirigentie de santier pentru ,,REAMENAJĂRI INTERIOARE ȘI EXTINDERE LABORATOR DE ANALIZESEAP DA40047544 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 38.000 lei |
| 25 iunie 2026Achiziție directă | Achizitie servicii de dirigentie de santierSEAP DA40705911 | Municipiul Râmnicu Sărat | 25.000 lei |
| 26 februarie 2026Achiziție directă | servicii de dirigentie de santierSEAP DA39899570 | Comuna Topliceni | 24.000 lei |
| 11 februarie 2026Achiziție directă | Servicii de dirigentieSEAP DA39816098 | Compania De Apa SA Buzau | 16.000 lei |
| 17 martie 2026Achiziție directă | servicii de dirigentie - iluminat publicSEAP DA40015981 | Comuna Luciu | 10.000 lei |
| 20 ianuarie 2026Cumpărare directă (notificare) | ,,Servicii dirigentie de santier pentru EXTINDERE REȚEA APĂ CANAL PENTRU OBIECTIVUL DE INVESTIȚII ”CONSTRUIRE CIMITIR MUNICIPAL MICRO XIV ȘI ÎMPREJUIRE LA LIMITA DE VECINĂTATE IMOBIL 3177”.SEAP DAN2660620 | Municipiul Buzău | 10.000 lei |
| 19 martie 2026Achiziție directă | Servicii de dirigentie - iluminat publicSEAP DA40038442 | Comuna Cozieni | 9.835 lei |
| 21 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii - Dirigentie de SantierSEAP DA41226351 | Compania De Apa SA Buzau | 9.800 lei |
| 1 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de dirigentie de santier specializarea retele electriceSEAP DA41090533 | Comuna Bozioru | 8.000 lei |
| 13 mai 2026Achiziție directă | servicii de dirigentie de santier proiect PNRR Statii de incarcare vehicule electriceSEAP DA40381062 | Comuna Unguriu | 5.000 lei |
| 16 iunie 2026Achiziție directă | servicii de dirigentie - instalatii si retele electriceSEAP DA40637558 | Comuna Luciu | 1.500 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
