Banii publici în județul Buzău, firme
New Medical Proiect SRL
Achizițiile publice câștigate de New Medical Proiect SRL (cod fiscal 30036324) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
143 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
16
Instituții
11
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Municipiul Buzău69 mii lei
1 achiziție
6 achiziții
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Comuna Balaceanu3.130 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Cernatesti2.555 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Gheorghe Hariton2.190 lei
1 achiziție
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 18 mai 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii de medicina muncii prevazute de legislatia in vigoare pentru Primaria mun. BuzauSEAP DAN2758332 | Municipiul Buzău | 69.435 lei |
| 9 ianuarie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCII-EXAMENE CLINICESEAP DA39628868 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 18.260 lei |
| 17 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet servicii de medicina munciiSEAP DA41206747 | Colegiul National Mihai Eminescu Buzau | 8.488 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de medicina munciiSEAP DA41294132 | Liceul Tehnologic Special Pentru Copii Cu Deficiente Auditive Buzau | 8.461 lei |
| 25 septembrie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCIISEAP DA41267555 | Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano | 7.478 lei |
| 9 ianuarie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCII-TESTARI PSIHOLOGICESEAP DA39628913 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 7.000 lei |
| 22 septembrie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCIISEAP DA41239970 | Școala Gimnazială Ion Roșca Cochirleanca | 6.097 lei |
| 9 ianuarie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCII-SIGURANTA CIRCULATIEISEAP DA39628920 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 5.800 lei |
| 22 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet servicii de medicina muncii BuzauSEAP DA41240177 | Scoala Gimnaziala Comuna Balaceanu | 3.130 lei |
| 23 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet servicii de medicina munciiSEAP DA41251593 | Scoala Gimnaziala Cernatesti | 2.555 lei |
| 24 aprilie 2026Achiziție directă | Pachet servicii de medicina muncii CASA JUDETEANA DE ASIGURARI BuzauSEAP DA40240363 | Casa Judeteana De Asigurari De Sanatate Buzau | 2.300 lei |
| 17 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet servicii de medicina munciiSEAP DA41206990 | Scoala Gimnaziala Gheorghe Hariton | 2.190 lei |
| 9 ianuarie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCII-SPIROMETRIISEAP DA39628905 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 630 lei |
| 9 ianuarie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCII-VIZIOTESTSEAP DA39628890 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 450 lei |
| 9 ianuarie 2026Achiziție directă | SERVICII MEDICINA MUNCII-AUDIOMETRIISEAP DA39628898 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 360 lei |
| 26 iunie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii medicina munciiSEAP DAN2790277 | Asociatia De Dezvoltare Intercomunitara "Buzau 2008" | 250 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
