Banii publici în județul Buzău · firme
Sedcom Libris
Achizițiile publice câștigate de Sedcom Libris (cod fiscal 1972163) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
31 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
8
Instituții
6
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Scoala Gimnaziala Glodeanu Silistea14 mii lei
2 achiziții
1 achiziție
- Liceul Tehnologic Lopatari4.660 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr1 Rimnicelu2.702 lei
1 achiziție
- Comuna Rusetu1.676 lei
1 achiziție
2 achiziții
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 24 iunie 2026Achiziție directă | PACHET F-PNRAS-1-2022-1366 - COMUNA GLODEANU SILISTEASEAP DA40696824 | Scoala Gimnaziala Glodeanu Silistea | 8.503 lei |
| 17 iunie 2026Achiziție directă | PACHET CARTI PREMIISEAP DA40648413 | Scoala Gimnaziala Constantin Ivanescu | 6.879 lei |
| 16 iunie 2026Achiziție directă | PACHET PREMII ELEVISEAP DA40636939 | Scoala Gimnaziala Glodeanu Silistea | 5.896 lei |
| 29 iunie 2026Achiziție directă | PACHET CARTI PREMIISEAP DA40721940 | Liceul Tehnologic Lopatari | 4.660 lei |
| 20 august 2026Achiziție directă | PACHET CARTI BIBLIOTECASEAP DA41023727 | Scoala Gimnaziala Nr1 Rimnicelu | 2.702 lei |
| 23 iulie 2026Achiziție directă | PACHET CARTI BIBLIOTECASEAP DA40878101 | Comuna Rusetu | 1.676 lei |
| 15 mai 2026Achiziție directă | Materiale didacticeSEAP DA40403073 | Directia De Asistenta Sociala A Municipiului Buzau | 729 lei |
| 23 septembrie 2026Achiziție directă | Diverse articoleSEAP DA41246803 | Directia De Asistenta Sociala A Municipiului Buzau | 398 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
