Banii publici în județul Buzău, firme
Zam Cd Consulting Security S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Zam Cd Consulting Security S.R.L. (cod fiscal 39303280) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
78 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
16
Instituții
15
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Comuna Pardoși12 mii lei
1 achiziție
- Comuna Mărgăritești8.000 lei
1 achiziție
- Comuna Murgești8.000 lei
1 achiziție
- Comuna Pietroasele7.500 lei
1 achiziție
- Comuna Breaza7.000 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Comuna Cislău6.000 lei
1 achiziție
- Orașul Pătârlagele5.000 lei
1 achiziție
- Comuna Colți4.000 lei
1 achiziție
- Comuna Ulmeni4.000 lei
1 achiziție
- Administratia Domeniului Public3.000 lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului3.000 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Gheorghe Hariton2.000 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr1 Rimnicelu1.500 lei
1 achiziție
- Comuna Siriu1.200 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 6 mai 2026Achiziție directă | Servicii pentru analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA40329040 | Comuna Pardoși | 12.000 lei |
| 28 mai 2026Achiziție directă | Analiza de risc la securitate pentru 4 imobile de interes localSEAP DA40511757 | Comuna Mărgăritești | 8.000 lei |
| 7 iulie 2026Achiziție directă | servicii de consultanta in protectia contra riscurilor si in controlul riscurlorSEAP DA40778849 | Comuna Murgești | 8.000 lei |
| 2 iunie 2026Achiziție directă | Servicii pentru analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA40526678 | Comuna Pietroasele | 7.500 lei |
| 18 iunie 2026Achiziție directă | Analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA40662497 | Comuna Breaza | 7.000 lei |
| 18 februarie 2026Achiziție directă | Analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA39851732 | Scoala Gimnaziala Constantin Giurescu Chiojdu | 6.000 lei |
| 10 iunie 2026Achiziție directă | Servicii de consultanta in domeniul securitatiiSEAP DA40590224 | Comuna Cislău | 6.000 lei |
| 5 martie 2026Achiziție directă | Analiză de risc la securitatea fizică clădiri publice aparținătoare de U.A.T. Oraș PătârlageleSEAP DA39949931 | Orașul Pătârlagele | 5.000 lei |
| 12 martie 2026Achiziție directă | Analiza de risc la securitate fizică.SEAP DA39989759 | Comuna Colți | 4.000 lei |
| 12 mai 2026Achiziție directă | Servicii de consultanta in domeniul securitatiiSEAP DA40373345 | Comuna Ulmeni | 4.000 lei |
| 3 septembrie 2026Achiziție directă | Analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA41103459 | Scoala Gimnaziala Valea Ramnicului | 3.000 lei |
| 24 februarie 2026Achiziție directă | Analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA39889385 | Scoala Gimnaziala Gheorghe Hariton | 2.000 lei |
| 1 iulie 2026Achiziție directă | Achizitie Servicii analiza de risc fizicSEAP DA40737721 | Administratia Domeniului Public | 2.000 lei |
| 19 mai 2026Achiziție directă | Servicii pentru analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA40422706 | Scoala Gimnaziala Nr1 Rimnicelu | 1.500 lei |
| 16 iunie 2026Achiziție directă | Servicii pentru analiza de risc la securitate fizicaSEAP DA40635567 | Comuna Siriu | 1.200 lei |
| 13 iulie 2026Achiziție directă | ACHIZITIE SERVICII ANALIZA DE RISC FIZICSEAP DA40811289 | Administratia Domeniului Public | 1.000 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
