Banii publici în județul Buzău, firme
Dal Trustcons SRL
Achizițiile publice câștigate de Dal Trustcons SRL (cod fiscal 24464610) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
57 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
13
Instituții
9
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Scoala Gimnaziala " G.E.Palade" Buzau13 mii lei
2 achiziții
- Scoala Gimnaziala Magura11 mii lei
1 achiziție
3 achiziții
- Scoala Gimnaziala Vasile Voiculescu8.630 lei
1 achiziție
2 achiziții
- Colegiul Economic „Regele Mihai I”3.360 lei
1 achiziție
- Spitalul Orasenesc Nehoiu3.120 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Casa Corpului Didactic Buzau1.076 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 26 martie 2026Achiziție directă | Lucrari de tamplarie si de dulgherieSEAP DA40082391 | Scoala Gimnaziala Magura | 10.909 lei |
| 14 august 2026Achiziție directă | Lucrari de tamplarie si de dulgherieSEAP DA40993810 | Scoala Gimnaziala " G.E.Palade" Buzau | 9.965 lei |
| 11 februarie 2026Achiziție directă | Lucrari de tamplarie si de dulgherieSEAP DA39819669 | Scoala Gimnaziala Vasile Voiculescu | 8.630 lei |
| 26 ianuarie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA39708602 | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 5.031 lei |
| 23 ianuarie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA39704278 | Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano | 4.312 lei |
| 12 mai 2026Achiziție directă | Lucrari de tamplarie si de dulgherieSEAP DA40368362 | Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano | 3.975 lei |
| 1 iulie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA40743157 | Colegiul Economic „Regele Mihai I” | 3.360 lei |
| 8 aprilie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA40159198 | Spitalul Orasenesc Nehoiu | 3.120 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA41192986 | Scoala Gimnaziala " G.E.Palade" Buzau | 2.913 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA41290089 | Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano | 1.828 lei |
| 18 februarie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii de verificare PRAM a instalatiilor electrice (prize de pamant)SEAP DAN2684937 | Consiliul Local Unguriu - Serviciul Apa Canal | 1.310 lei |
| 18 martie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA40026157 | Casa Corpului Didactic Buzau | 1.076 lei |
| 1 aprilie 2026Achiziție directă | Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructiiSEAP DA40126470 | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 656 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
