Banii publici în județul Buzău, firme
Dr. Manolache Raluca Elena S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Dr. Manolache Raluca Elena S.R.L. (cod fiscal 47392202) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
31 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
11
Instituții
10
din județul Buzău
De la cine a primit bani
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
2 achiziții
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Siriu1.900 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Liceul Teoretic Pogoanele1.600 lei
1 achiziție
- Inspectoratul Scolar Judetean Buzau1.050 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 9 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41147913 | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 6.050 lei |
| 7 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41122420 | Centrul Judetean De Resurse Si Asistenta Educationala | 5.750 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41076403 | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 4.500 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41200784 | Centrul Scolar De Educatie Incluziva Ramnicu Sarat | 3.050 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41081138 | Liceul Tehnologic "Grigore C. Moisil" Buzau | 3.000 lei |
| 1 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41083366 | Scoala Cu Cls. I-Viii ,,m. Kogalniceanu" Buzau | 2.500 lei |
| 14 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41170206 | Scoala Gimnaziala Siriu | 1.900 lei |
| 10 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41157733 | Scoala Gimnaziala Maxenu , Com. Tintesti | 1.800 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | Achizitie servicii medicale de consultanta psihiatricaSEAP DA41076064 | Liceul Teoretic Pogoanele | 1.600 lei |
| 28 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41274101 | Inspectoratul Scolar Judetean Buzau | 1.050 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii medicale psihiatriceSEAP DA41200843 | Centrul Scolar De Educatie Incluziva Ramnicu Sarat | 50 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
