Banii publici în județul Buzău, firme
Eddel 3d Serv S.R.L.
Achizițiile publice câștigate de Eddel 3d Serv S.R.L. (cod fiscal 54419718) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
79 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
23
Instituții
21
din județul Buzău
De la cine a primit bani
3 achiziții
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr. 115.390 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Colegiul Economic „Regele Mihai I”3.600 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Liceul Tehnologic Rusetu3.150 lei
1 achiziție
- Gradinita Cu Program Prelungit Nr 63.024 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Gheraseni2.890 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Costesti2.412 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca2.340 lei
1 achiziție
- Comuna Vintilă Vodă1.998 lei
1 achiziție
- Scoala Cu Cls.I-Viii Mihailesti1.980 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ca Rosetti1.566 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 31 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41073695 | Grup Scolar Tehnologic "Dimitrie Filipescu" Buzau | 9.654 lei |
| 27 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41059602 | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 5.680 lei |
| 27 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41059494 | Scoala Gimnaziala Nr. 11 | 5.390 lei |
| 2 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41093762 | Liceul Tehnologic Alexandru Ioan Cuza Buzău | 4.898 lei |
| 2 septembrie 2026Achiziție directă | Dezinfectie, dezinsectie, deratizareSEAP DA41092853 | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 4.428 lei |
| 26 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41054241 | Liceul Tehnologic "Grigore C. Moisil" Buzau | 3.955 lei |
| 2 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41092242 | Liceul Tehnologic" Henri Coandă" Municipiul Buzău | 3.875 lei |
| 2 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41096386 | Scoala Gimnaziala " G.E.Palade" Buzau | 3.640 lei |
| 25 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41049145 | Colegiul Economic „Regele Mihai I” | 3.600 lei |
| 3 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41104911 | Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu | 3.520 lei |
| 26 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41053850 | Liceul Teoretic De Informatica" Alexandru Marghiloman" | 3.450 lei |
| 4 septembrie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41116302 | Liceul De Arta Margareta Sterian Buzau | 3.360 lei |
| 26 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41051573 | Liceul Tehnologic Rusetu | 3.150 lei |
| 5 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA40944221 | Gradinita Cu Program Prelungit Nr 6 | 3.024 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41074267 | Scoala Gimnaziala Gheraseni | 2.890 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41074635 | Scoala Gimnaziala Costesti | 2.412 lei |
| 26 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41051143 | Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca | 2.340 lei |
| 24 august 2026Achiziție directă | Dezinsectie / Dezinfectie / Deratizare spatii apartinand scolilor de pe teritoriul ComuneiSEAP DA41039219 | Comuna Vintilă Vodă | 1.998 lei |
| 13 august 2026Achiziție directă | Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA40985783 | Scoala Cu Cls.I-Viii Mihailesti | 1.980 lei |
| 26 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41058411 | Scoala Gimnaziala Prof Constantin Dinca Ulmeni | 1.800 lei |
| 27 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41063658 | Scoala Gimnaziala Ca Rosetti | 1.566 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41073641 | Grup Scolar Tehnologic "Dimitrie Filipescu" Buzau | 1.538 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA41073663 | Grup Scolar Tehnologic "Dimitrie Filipescu" Buzau | 525 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
