Banii publici în județul Buzău, firme
Eddel Expert Team SRL
Achizițiile publice câștigate de Eddel Expert Team SRL (cod fiscal 37085855) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
40 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
13
Instituții
13
din județul Buzău
De la cine a primit bani
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr. 114.900 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr. 7 Buzau3.850 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Gradinita Cu Program Prelungit Nr 62.835 lei
1 achiziție
- Liceul Tehnologic Rusetu2.730 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca2.210 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 11 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39815053 | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 4.970 lei |
| 11 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39815761 | Scoala Gimnaziala Nr. 11 | 4.900 lei |
| 12 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39827531 | Scoala Gimnaziala Nr. 7 Buzau | 3.850 lei |
| 17 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39850164 | Liceul Tehnologic "Grigore C. Moisil" Buzau | 3.390 lei |
| 21 aprilie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA40218804 | Liceul De Arta Margareta Sterian Buzau | 3.150 lei |
| 19 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39859246 | Liceul Tehnologic" Henri Coandă" Municipiul Buzău | 3.100 lei |
| 18 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39855259 | Scoala Gimnaziala Capitan Aviator Mircea T. Badulescu | 3.080 lei |
| 11 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39814200 | Liceul Teoretic De Informatica" Alexandru Marghiloman" | 2.990 lei |
| 18 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39852526 | Gradinita Cu Program Prelungit Nr 6 | 2.835 lei |
| 19 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39864238 | Liceul Tehnologic Rusetu | 2.730 lei |
| 7 aprilie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA40154875 | Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca | 2.210 lei |
| 11 februarie 2026Achiziție directă | Pachet Dezinsectie / Dezinfectie / DeratizareSEAP DA39819644 | Scoala Gimnaziala Prof Constantin Dinca Ulmeni | 1.700 lei |
| 6 mai 2026Achiziție directă | Serviciul DDDSEAP DA40324497 | Administratia Nationala A Rezervelor De Stat Si Probleme Speciale - Unitatea Teritoriala 140 | 757 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
