Banii publici în județul Buzău · firme
Robert Com 94 SRL
Achizițiile publice câștigate de Robert Com 94 SRL (cod fiscal 6170225) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
91 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
31
Instituții
26
din județul Buzău
De la cine a primit bani
2 achiziții
3 achiziții
2 achiziții
- Comuna Merei5.000 lei
2 achiziții
1 achiziție
1 achiziție
- Comuna Vadu Pașii3.500 lei
1 achiziție
- Comuna Smeeni3.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Nr. 7 Buzau3.500 lei
1 achiziție
- Comuna Tisău3.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Com. Vadu Pasii3.500 lei
1 achiziție
- Scoala Ion Creanga Buzau3.500 lei
1 achiziție
- Orașul Pogoanele3.000 lei
1 achiziție
- Comuna Pietroasele3.000 lei
1 achiziție
- Inspectoratul Scolar Judetean Buzau2.600 lei
1 achiziție
- Comuna Săpoca2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Luciu2.500 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Gheorghe Hariton2.500 lei
1 achiziție
- Comuna Săhăteni2.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Magura2.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca2.500 lei
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Pietroasele2.500 lei
1 achiziție
- Liceul Teoretic Pogoanele2.500 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 11 iunie 2026Achiziție directă | Prestari servicii securitate si sanatate in munca si PSISEAP DA40601703 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 5.700 lei |
| 19 mai 2026Achiziție directă | Prestari servicii securitate si sanatate in munca si PSI-DASSEAP DA40422452 | Directia De Asistenta Sociala A Municipiului Buzau | 5.600 lei |
| 11 septembrie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSMSEAP DA41164773 | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 5.000 lei |
| 14 ianuarie 2026Achiziție directă | Prestarii servicii - Securitate si sanatate in munca +P.S.I.SEAP DA39645035 | Serviciul De Ambulanta Judetean Buzau | 3.500 lei |
| 7 aprilie 2026Achiziție directă | Prestarii servicii - Securitate si sanatate in munca +P.S.I.SEAP DA40154449 | Liceul Pentru Deficienti De Vedere Buzau | 3.500 lei |
| 14 aprilie 2026Achiziție directă | Prestarii servicii - Securitate si sanatate in munca +P.S.I.SEAP DA40171543 | Comuna Vadu Pașii | 3.500 lei |
| 21 aprilie 2026Achiziție directă | Prestarii servicii - Securitate si sanatate in munca +P.S.I.SEAP DA40213993 | Comuna Smeeni | 3.500 lei |
| 24 aprilie 2026Achiziție directă | Prestarii servicii - Securitate si sanatate in munca +P.S.I.SEAP DA40244041 | Scoala Gimnaziala Nr. 7 Buzau | 3.500 lei |
| 5 mai 2026Achiziție directă | Prestarii servicii - Securitate si sanatate in munca +P.S.I.SEAP DA40314245 | Comuna Tisău | 3.500 lei |
| 20 mai 2026Achiziție directă | Securitate si sanatate in munca 1.identificarea pericolelor si evaluarea riscurilor pentru fiecare cSEAP DA40435088 | Scoala Gimnaziala Com. Vadu Pasii | 3.500 lei |
| 8 septembrie 2026Achiziție directă | Prestarii servicii - Securitate si sanatate in munca +P.S.I.SEAP DA41132368 | Scoala Ion Creanga Buzau | 3.500 lei |
| 4 iunie 2026Achiziție directă | servicii SSM+PSISEAP DA40548052 | Orașul Pogoanele | 3.000 lei |
| 1 iulie 2026Achiziție directă | Prestari servicii securitate si sanatate in muncaSEAP DA40742156 | Comuna Pietroasele | 3.000 lei |
| 10 martie 2026Achiziție directă | Prestari servicii securitate si sanatate in munca si PSISEAP DA39977273 | Spitalul De Psihiatrie Si Pentru Masuri De Siguranta Sapoca | 2.850 lei |
| 9 iunie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSMSEAP DA40584025 | Inspectoratul Scolar Judetean Buzau | 2.600 lei |
| 11 martie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA39980148 | Comuna Săpoca | 2.500 lei |
| 24 martie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA40066671 | Comuna Luciu | 2.500 lei |
| 24 martie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA40066951 | Scoala Gimnaziala "Prof.Dr.Ion Anghel" | 2.500 lei |
| 10 aprilie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA40168895 | Scoala Gimnaziala Gheorghe Hariton | 2.500 lei |
| 14 aprilie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM + PSISEAP DA40170886 | Comuna Merei | 2.500 lei |
| 20 iulie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA40853357 | Comuna Săhăteni | 2.500 lei |
| 21 septembrie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA41226815 | Scoala Gimnaziala Magura | 2.500 lei |
| 22 septembrie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA41231233 | Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca | 2.500 lei |
| 24 septembrie 2026Achiziție directă | Prestari servicii SSM+PSISEAP DA41253310 | Scoala Gimnaziala Pietroasele | 2.500 lei |
| 24 septembrie 2026Achiziție directă | Prestari servicii securitate si sanatate in muncaSEAP DA41258651 | Comuna Merei | 2.500 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
