Banii publici în județul Buzău, firme
Termoklima SRL
Achizițiile publice câștigate de Termoklima SRL (cod fiscal 13038090) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
56 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
33
Instituții
25
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Scoala Gimnaziala Nr 65.610 lei
1 achiziție
- Spital Municipal Ramnicu Sarat4.750 lei
1 achiziție
- Municipiul Buzău4.244 lei
1 achiziție
- Spitalul Judetean De Urgenta Buzau3.930 lei
3 achiziții
- Compania De Apa SA Buzau3.630 lei
4 achiziții
1 achiziție
- Liceul Tehnologic"Victor Frunza"2.750 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Costesti2.000 lei
1 achiziție
- Municipiul Râmnicu Sărat1.980 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
3 achiziții
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca1.200 lei
1 achiziție
2 achiziții
- Scoala Gimnazila Cozieni1.000 lei
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41287095 | Scoala Gimnaziala Nr 6 | 5.610 lei |
| 31 martie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA40111565 | Spital Municipal Ramnicu Sarat | 4.750 lei |
| 15 septembrie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii de verificare tehnica a centralei termice din str. Oltetului nr.4 din mun. BuzauSEAP DAN2854381 | Municipiul Buzău | 4.244 lei |
| 27 ianuarie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA39715473 | Centrul Multifunctional De Pregatire Schengen | 3.600 lei |
| 23 septembrie 2026Achiziție directă | Servicii verificare si reglare supapa siguranta autoclav Raypa- tip AES-110SEAP DA41251168 | Liceul Tehnologic"Victor Frunza" | 2.750 lei |
| 9 septembrie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTASEAP DA41141743 | Liceul Tehnologic" Henri Coandă" Municipiul Buzău | 2.640 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | 1630000-3 Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)SEAP DA41288460 | Scoala Gimnaziala "Vasile Cristoforeanu" | 2.640 lei |
| 10 septembrie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41157233 | Spitalul Judetean De Urgenta Buzau | 2.310 lei |
| 11 martie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA39987887 | Scoala Gimnaziala Costesti | 2.000 lei |
| 16 septembrie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SUPAPESEAP DA41194096 | Municipiul Râmnicu Sărat | 1.980 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41287502 | Colegiul National "Al. Vlahuta" Ramnicu Sarat | 1.980 lei |
| 19 februarie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA39861912 | Seminarul Teologic "Chesarie Episcopul" Buzau | 1.800 lei |
| 16 iunie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA40635301 | Directia Sanitara Veterinara Si Pentru Siguranta Alimentelor Buzau | 1.650 lei |
| 24 august 2026Achiziție directă | VERIFICARE SUPAPE DE SIGURANTA ST. EPURARESEAP DA41037607 | Compania De Apa SA Buzau | 1.650 lei |
| 8 septembrie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41130072 | Colegiul National "B.P. Hasdeu" Buzau | 1.500 lei |
| 9 iunie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA40587456 | Spitalul Judetean De Urgenta Buzau | 1.320 lei |
| 20 august 2026Achiziție directă | VERIFICARE SUPAPE DE SIGURANTA ST. EPURARESEAP DA41026838 | Compania De Apa SA Buzau | 1.320 lei |
| 31 august 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41077672 | Liceul Tehnologic "Grigore C. Moisil" Buzau | 1.320 lei |
| 29 septembrie 2026Achiziție directă | -serv.verif si reglare supapa sigurantaSEAP DA41287865 | Scoala Gimnaziala Constantin Brancoveanu | 1.250 lei |
| 24 august 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41035002 | Liceul Agricol ”dr. C. Angelescu” Buzau | 1.200 lei |
| 11 septembrie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41164434 | Scoala Gimnaziala Ing. Oprisan Iarca | 1.200 lei |
| 10 martie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA39973820 | Scoala Gimnazila Cozieni | 1.000 lei |
| 10 martie 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA39973894 | Liceul Cu Program Sportiv "Iolanda Balas Soter" Buzau | 1.000 lei |
| 24 august 2026Achiziție directă | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , CONFORM P.T. C7-2010, COLECTIA I.S.C.I.R.SEAP DA41040626 | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 1.000 lei |
| 25 februarie 2026Cumpărare directă (notificare) | VERIFICARE SI REGLARE SUPAPE DE SIGURANTA , SUPAPE DE SIGURANTA CPV VINTILA VODASEAP DAN2690291 | Directia Generala De Asistenta Sociala Si Protectia Copilului Buzau | 873 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
