Banii publici în județul Buzău, firme
Tv Buzau Trust Campus SRL
Achizițiile publice câștigate de Tv Buzau Trust Campus SRL (cod fiscal 38190883) de la instituțiile cu sediul în județul Buzău, 1 ianuarie – 30 septembrie 2026.
Valoare
139 mii lei
partea firmei, la asocieri
Achiziții câștigate
24
Instituții
18
din județul Buzău
De la cine a primit bani
- Compania De Apa SA Buzau60 mii lei
1 achiziție
- Centrul Cultural Florica Cristoforeanu30 mii lei
1 achiziție
- Comuna Ziduri19 mii lei
2 achiziții
- Comuna Vernești5.454 lei
3 achiziții
1 achiziție
1 achiziție
1 achiziție
- Muzeul Judetean Buzau2.344 lei
2 achiziții
- Comuna Merei1.700 lei
1 achiziție
- Municipiul Buzău1.653 lei
1 achiziție
- Comuna Largu1.653 lei
1 achiziție
1 achiziție
- Comuna Calvini1.000 lei
2 achiziții
1 achiziție
- Teatrul George Ciprian991 lei
2 achiziții
1 achiziție
- Comuna Țintești600 lei
1 achiziție
- Comuna Luciu500 lei
1 achiziție
Cele mai mari achiziții
| Data | Ce | Instituția | Valoare |
|---|---|---|---|
| 25 februarie 2026Achiziție directă | SERVICII DE PUBLICITATESEAP DA39892577 | Compania De Apa SA Buzau | 60.000 lei |
| 29 ianuarie 2026Achiziție directă | Promovare pe canalele Campus MediaSEAP DA39734177 | Centrul Cultural Florica Cristoforeanu | 30.000 lei |
| 7 mai 2026Achiziție directă | promovare pe canalele Campus MediaSEAP DA40335044 | Comuna Ziduri | 18.000 lei |
| 24 aprilie 2026Achiziție directă | promovare Radio Campus si Campus TvSEAP DA40243963 | Liceul Tehnologic Meserii Si Servicii | 4.500 lei |
| 8 mai 2026Achiziție directă | Servicii de promovare Radio Campus si Campus TvSEAP DA40342523 | Colegiul National Pedagogic Spiru Haret Bz | 4.500 lei |
| 21 iulie 2026Achiziție directă | PachetSEAP DA40857441 | Comuna Vernești | 4.132 lei |
| 24 martie 2026Achiziție directă | promovare Radio Campus si Campus TvSEAP DA40063907 | Scoala Gimnaziala Nicu Constantinescu | 3.000 lei |
| 2 iulie 2026Achiziție directă | promovare pe canalele Campus Media-„Zilele Monteorului”SEAP DA40752822 | Comuna Merei | 1.700 lei |
| 21 mai 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii media pentru realizarea si difuzarea a doua emisiuni TV la Campus TV in vederea promovarii proiectelor ErasmusSEAP DAN2761267 | Municipiul Buzău | 1.653 lei |
| 6 iulie 2026Achiziție directă | promovare pe canalele Campus MediaSEAP DA40762866 | Comuna Largu | 1.653 lei |
| 7 aprilie 2026Cumpărare directă (notificare) | Felicitare Crăciun și RevelionSEAP DAN2726004 | Muzeul Judetean Buzau | 1.600 lei |
| 12 mai 2026Achiziție directă | Promovare Radio CampusSEAP DA40365168 | Liceul Tehnologic" Henri Coandă" Municipiul Buzău | 1.000 lei |
| 28 iulie 2026Achiziție directă | Promovare pe canalele Campus MediaSEAP DA40894917 | Centrul Judetean De Cultura Si Arta Buzau | 1.000 lei |
| 6 aprilie 2026Achiziție directă | Felicitari Paste 2026SEAP DA40145217 | Comuna Ziduri | 800 lei |
| 20 august 2026Achiziție directă | promovare pe canalele Campus MediaSEAP DA41024818 | Centrul Județean Pentru Artele Spectacolului Și Cultură ''george Ciprian'' Buzău | 800 lei |
| 17 aprilie 2026Cumpărare directă (notificare) | FelicităriSEAP DAN2733522 | Muzeul Judetean Buzau | 744 lei |
| 24 februarie 2026Achiziție directă | Felicitari 01-08 MartieSEAP DA39882801 | Comuna Vernești | 661 lei |
| 3 aprilie 2026Achiziție directă | Felicitari Paste 2026SEAP DA40138688 | Comuna Vernești | 661 lei |
| 19 februarie 2026Achiziție directă | Felicitari 01-08 MartieSEAP DA39860632 | Comuna Țintești | 600 lei |
| 15 mai 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii promovare sarbatoriSEAP DAN2756743 | Teatrul George Ciprian | 579 lei |
| 23 februarie 2026Achiziție directă | Felicitari 01-08 MartieSEAP DA39875180 | Comuna Luciu | 500 lei |
| 23 aprilie 2026Cumpărare directă (notificare) | Felicitari sarbatori pascaleSEAP DAN2738161 | Comuna Calvini | 500 lei |
| 23 aprilie 2026Cumpărare directă (notificare) | Felicitari Sarbatori MartieSEAP DAN2738346 | Comuna Calvini | 500 lei |
| 26 martie 2026Cumpărare directă (notificare) | Servicii promovareSEAP DAN2714118 | Teatrul George Ciprian | 412 lei |
Sursa: SEAP / ANAP prin data.gov.ro (achizitii-publice-2026, CC BY 4.0), actualizat 2026-10-06. Valorile sunt cele declarate în SEAP (fără TVA), pentru achizițiile publicate de instituțiile cu sediul în județul Buzău (sediul verificat la ANAF). Acordurile-cadru sunt plafoane, nu bani cheltuiți, și apar separat. Persoanele fizice autorizate nu sunt numite. Prezența în această listă nu indică nicio neregulă: sunt contracte publice, atribuite conform datelor din SEAP. Drept la replică: contact@xbuzau.ro. Corecturi: contact@xbuzau.ro.
